Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 03:50:33

Аварійна ліквідація ямковості холодним асфальтобетоном

09.12.2017   10:41Агенцiя

На автомобільній дорозі загального користування міжнародного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області підрядним підприємством ДП «Чернігівський Облавтодор» 7 грудня було розпочато аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття холодними асфальтобетонними сумішами.

Узимку дорожнє покриття найбільше страждає від впливу погоди. Через різкі добові перепади температур та домінування опадів у вигляді мокрого снігу або дощу зі снігом, на автодорогах області утворюється руйнування дорожнього покриття.
 
В умовах зими аварійний ямковий ремонт холодними асфальтобетонними сумішами виконується за технологією, яка дозволяє проводити ремонт навіть при зниженні температури повітря до від’ємних відміток, і проводиться для захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування.
 
Холодний асфальт являє собою суміш, яку виготовляють за спеціальною технологією з додаванням бітуму. Для глибокого проникнення та обволікання, в асфальтову суміш додають спеціальні добавки і певні види бітуму, які мають дуже високу текучість та і еластичність. Така технологія дозволяє ліквідовувати ямковість на автошляхах у холодну пору року.

У разі сприятливих погодних умов, аварійний ремонт холодним асфальтобетоном здійснюватиметься, в першу чергу, на автомобільних дорогах загального користування державного значення.


Прес-служба САД у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини