У січні-вересні надходження від сплати єдиного внеску склали понад 2 мільярди гривень
Надходження єдиного внеску у поточному році значно перевищують відповідні минулорічні показники. Це зумовлене суттєвим зростанням з початку року соціальних стандартів, а саме розміру мінімальної зарплати, а також законодавчими змінами по єдиному внеску.

За 9-ть місяців 2017 року від платників області надійшло понад 2 млрд. грн. єдиного внеску. Це більше минулорічних надходжень майже на 39 відсотків.
Від юридичних осіб надійшло 2094,8 млн. гривень, або 89,6 відс. від загальної суми надходжень.
Фізичними особами - підприємцями сплачено 242 млн.гривень.
Найбільшу питому вагу надходжень єдиного внеску забезпечують платники, які перебувають на обліку в Чернігівській, Прилуцькій та Ніжинській ОДПІ.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
З початку 2025 року чернігівські енергетики замінили 39 електроопор, пошкоджених через ДТП 12:07
39 електроопор довелося замінити чернігівським енергетикам з початку 2025 року «завдяки» любителям швидкої або не зовсім керованої їзди.
Збитки екології внаслідок ракетного удару по підприємству в Чернігові становили понад 600 мільйонів гривень 11:25
Фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області продовжують фіксувати наслідки військової агресії рф, які, на жаль, зростають.
Випускники з числа пільгових категорій отримають матеріальну допомогу 10:34
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 24 червня 2025 року погодив надання одноразової матеріальної допомоги 24 випускникам і випускницям закладів загальної середньої освіти м. Чернігова, які належать до пільгових категорій.
Хотів придбати автомобіль, натомість втратив понад 270 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання 10:22
Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.