Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 03:42:41

Аграрії Чернігівщини обмінялися досвідом діяльності у галузі молочного скотарства

01.06.2017   08:38Агенцiя

Як ефективно організувати заготівлю кормів та розвивати молочне скотарство – радилися 30 травня сільгосппідприємці та науковці області.

Виїзну нараду на базі агрофірми «Горизонт» у селі Липове Талалаївського району провів директор Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Юрій Павлішен.

У заході взяли участь фахівці Департаменту АПР ОДА, керівники профільних структурних підрозділів РДА, очільники сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на молочному скотарстві, представники Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України та інші.

Тему кормовиробництва, а також ефективного ведення молочного скотарства розкрили спеціалісти обласного департаменту та науковці інституту сільськогосподарської мікробіології.

– Розвиток тваринництва неможливий без якісної кормової бази. Економіка свідчить, що у структурі собівартості продукції найбільш затратними є саме корми – від 48 до 60 %. Тому, аби виробництво було ефективним, необхідно оптимально формувати складові його собівартості. І, в першу чергу, це стосується використання якісних кормів, – наголосив Юрій Павлішен.

Крім того, учасники заходу ознайомились з технологіями заготівлі зеленої маси на сінаж, які застосовують на місцевому агропідприємстві «Горизонт».

Досвід цього та інших господарств свідчить, що впровадження науково-технічного прогресу у виробництві забезпечує прибутковість у галузі молочного скотарства.

Читати також: Агрогосподарства півночі Чернігівщини нарощують виробництво молока

 
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.