Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 08:08:36

Зовнішня торгівля товарами в Чернігівської області у 2016 році. ДОВІДКА

18.02.2017   09:17Агенцiя

У 2016 р. зовнішню торгівлю товарами підприємства та організації Чернігівщини здійснювали з партнерами 129 країн світу.

Протягом року  експортовано товарів на 427 млн.дол. США, що на 23% менше, ніж у 2015 р., імпортовано – на 473 млн.дол. США (на 24% більше).

Більше половини (54%) експорту формували поставки до Росії (на 46 млн.дол. США), Єгипту (на 32 млн.дол.), Білорусі (на 27 млн.дол.), Румунії та Туреччини (по 26 млн.дол. до кожної), Грузії (на 24 млн.дол.) Молдови (на 18 млн.дол.), Польщі (на 16 млн.дол.), Нідерландів (на 14 млн.дол.).

Значним попитом на зовнішньому ринку користувалися зернові культури (23% від загального експорту), з яких майже дві третини експортовано до Єгипту, Іспанії, Ірану, Нідерландів, Портуґалії, Бельґії, Таїланду та Італії.

Суттєві поставки  виробів із паперу та картону здійснювалися до Росії, Казахстану та Азербайджану;  деревини та виробів із неї – до Туреччини та Китаю;  готових харчових продуктів – до Грузії та Молдови; насіння й плодів олійних рослин – до Єгипту, Ірану, Франції, Туреччини та Нідерландів; одягу текстильного – до Польщі, Франції та Нідерландів.
   
Понад 70% імпорту товарів забезпечували Білорусь, Німеччина,  Російська Федерація,  Бразілія, Італія, Китай, Велика Британія, Туреччина та Польща.
   
В асортименті імпорту переважали готові харчові продукти (25%), полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них (16%), текстильні матеріали та текстильні вироби (12%), папір та картон (10%), котли, машини (7%), добрива та мінеральні продукти (по 5% кожна).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини