Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 17:26:35

Три з семи українських заводів відновлюють поставки сиру до Росії. У списку і ПрП КФ “Прометей” з Чернігівщини

17.04.2012   17:28Агенцiя

Порошенко пробив дорогу на російський ринок 3 із 7 сирних заводів

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це на брифінгу в Москві повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко.

За його словами, йдеться про ПрП КФ “Прометей” (Чернігівська область), АТ “Пирятинський сирзавод” (Полтавська область) і ТОВ “Гадячсир” (Полтавська область), які пройшли перевірку Росспоживнагляду.

“Сьогодні ухвалено рішення, те, що залежало від влади обох держав – виписано вимоги до виробника, і ми сказали, що обмеження у разі дотримання цих вимог щодо поставок продукції до РФ знято”, – сказав П.Порошенко.

За його словами, далі справа за виробником, який має здійснювати відповідний контроль за якістю.

Як сказав П.Порошенко, українська сторона гарантуватиме виконання плану заходів виробниками.

Він підкреслив, що кожна партія сиру, яка відправлятиметься на російський ринок, окремо контролюватиметься.

У свою чергу голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко повідомив, що три вищезазначені підприємства поставляли 60% всього обсягу сиру з України на російський ринок.

Як повідомляв УНІАН, 8 лютого Росспоживнагляд заборонив ввезення сирів трьох українських підприємств – ПрП КФ “Прометей” (Чернігівська обл.), АТ “Пирятинський сирзавод” (Полтавська обл.), ТОВ “Гадячсир” (Полтавська обл.), заявивши, що в українських сирах виявлено велику кількість пальмової олії.

У Держветфітослужбі України ці претензії назвали безпідставними.

Пізніше російська сторона заборонила ще 4 українським підприємствам поставляти сир на територію Росії. До цього списку потрапили Баштанський і Лозовський сирзаводи, “Бель Шостка Україна” і Хмельницька маслосирбаза.

3 квітня, за наслідками переговорів П.Порошенка з Г.Онищенком, було заявлено, що обмеження на імпорт твердих і напівтвердих сирів українського виробництва з боку РФ буде знято після опрацювання тих зауважень, які висловила російська сторона під час перевірки ТОВ “Гадячсир”.

10 квітня фахівці Росспоживнагляду прибули до України для перевірки, зокрема, Пирятинського сирзаводу і ПрП КФ “Прометей”.

http://www.unian.ua/news/498328-poroshenko-zdobuv-chergovu-peremogu-u-sirniy-viyni.html

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини