Зовнішня торгівля послугами в області у 2015 році. ДОВІДКА
У 2015 р. зовнішня торгівля послугами на Чернігівщині проводилася з партнерами 91 країни світу.

Експорт послуг з області становив 17 млн.дол. США, що на 16% менше, ніж у 2014 р., імпорт в область – 14 млн.дол. США (у 2 рази менше).
Основними споживачами послуг залишаються країни Європейського Союзу, на які припадало понад 60% обласного експорту. Значні обсяги послуг надавалися партнерам із Румунії (майже на 5 млн.дол.США), Німеччини (на 2 млн.дол.), Нідерландів (на 1 млн.дол.), Великої Британії та Італії (близько 1 млн.дол. до кожної).
Серед інших країн світу найбільше (понад 5 млн.дол. США) послуг експортовано до Канади, Сейшельских Островів, США, Російської Федерації.
У структурі експорту 51% обсягу займали послуги з переробки матеріальних ресурсів, 22% – комп’ютерні та інформаційні послуги, 20% – послуги автомобільного транспорту.
Провідними партнерами в імпорті послуг були Велика Британія, Німеччина, Польща, Італія, Індія, Російська Федерація, Кіпр та Білорусь, на які припадало 88% обласного імпорту.
Суттєву частку імпорту формували роялті та інші послуги, пов’язані з використанням інтелектуальної власності (40%) та ділові (30%).
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.