Послуги для ветеранів від служби зайнятості
Служба зайнятості пропонує низку безкоштовних послуг та дієвих програм, які допоможуть ветеранам і ветеранкам інтегруватися у суспільство, а саме:
підбір роботи та індивідуальна фахова підтримка на шляху до працевлаштування;
освіта й перекваліфікація у Центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості (понад 100 професій та більше 460 освітніх програм);
ваучери на навчання (156 професій і спеціальностей, до 30 280 грн);
гранти на власну справу (програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» – до 1 млн грн).
У поточному році (січень-вересень 2025 р.):
233 ветерани і ветеранки перебували на обліку та отримували послуги служби зайнятості;
88 – працевлаштовано;
24 – отримали грант на власну справу;
57 – пройшли навчання;
8 – скористалися ваучером.
І це ще не все. За облаштування робочих місць для громадян з інвалідністю, у тому числі й ветеранів, роботодавцям передбачено компенсаційні виплати – до 120 тис. грн. Цьогоріч завдяки цій програмі на Чернігівщині облаштовано 46 адаптованих робочих місць, зокрема 9 – для учасників бойових дій.
За повідомленням Чернігівського обласного центру зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.
29 січня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).