Третій мільйонний рубіж зі збору врожаю на Чернігівщині подолано
Аграрії Чернігівщини продовжують збирання зернових культур, обмолочено 88% прогнозованих площ. Вже намолочено 3 мільйони тонн зерна, при середній врожайності – 50,4 ц/га.
Найвища урожайність зберігається у Бобровицькому і Прилуцькому районах, відповідно 73 та 67,5 ц/га, а також Ічнянському, Варвинському та Бахмацькому– по 58-61 ц/га.
Найбільший вал зерна зернових мають сільськогосподарські підприємства Бобровицького району – 402 тисяч тонн, Прилуцького – 332 тисяч тонн, Бахмацького – 265 тисяч тонн та Ічнянського – 244 тисяч тонн.
Аграрії продовжують збирати кукурудзу. Обмолочено 78% площ при середній врожайності 68,5 ц/га, що на 3,2 ц/га більше минулорічного та прогнозу.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.