Економічна активність населення Чернігівської області за І квартал 2015 року. ДОВІДКА
За даними вибіркових обстежень населення (домогосподарств) з питань економічної активності, які проводяться органами державної статистики за методологією Міжнародної Організації Праці, кількість зайнятого населення області віком 15-70 років порівняно з І кварталом минулого року скоротилася на 7,2% та становила 420,8 тис.

Рівень зайнятості населення віком 15-70 років був дещо нижче загальнодержавного показника (56%) та становив 54,7%.
Не мали роботи (прибуткового зайняття) та при цьому активно шукали роботу, намагались організувати власну справу та були готові приступити до роботи, тобто відносилися до безробітних 56,5 тис. мешканців області в працездатному віці.
Рівень безробіття населення області в працездатному віці значно перевищував аналогічний показник, розрахований у цілому для України (10%), та зафіксований на відмітці 12,4%. Проте ще вищий показник мали Донецька (14,8%), Луганська (16,1%), Полтавська (14,1%) та Тернопільська (12,7%) області.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.