Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 17:16:08

Робота пасажирського автотранспорту обласного центру у 2014 році. ДОВІДКА

12.05.2015   16:39

Пасажирський автотранспорт м.Чернігова упродовж 2014 р. перевіз 40,9 млн. пасажирів, що становить 86,8% рівня 2013 р. Пасажирооборот виконано в обсязі 402,9 млн.пас.км (95,9%).

Питома вага обсягу пасажироперевезень у загальнообласному показнику становила 66,4%, пасажирообороту – 56,1%.

Пасажирські перевезення у 2014 р. здійснювали 17 автопідприємств обласного центру. Їх послугами скористалися 26,4 млн. пасажирів, що становить 80,7%  рівня  2013 р.

Крім автотранспортних підприємств, послуги з перевезення пасажирів надавали 25 приватних перевізників, у власності яких знаходилося 146 автобусів загальною пасажиромісткістю 3363 місця для сидіння. Їх частка в загальному обсязі пасажироперевезень міста становила 35,4%, пасажирообороту – 32,9%.

Щодня  послугами маршрутного автотранспорту міста, у середньому, користувалися 112 тис. пасажирів.

Пасажирськими автобусами використано 63,1% загальної кількості стисненого газу,  витраченого автотранспортом обласного центру.

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини