Найбільш активні у наданні послуг споживачам підприємства Чернігова, Ніжина та Прилук
За даними державного статистичного спостереження на ринку нефінансових послуг області:

Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) за 2014р. становив 2845,1 млн.грн. (рік тому – 3238,8 млн.грн.), - повідомляє ГУ статистики в Чернігівській обалсті.
Населенню реалізовано послуг на суму 841,8 тис.грн., або 29,6% загального обсягу (у 2013р. – 792,5 тис.грн., або 24,5%). Їх частка найбільша в Талалаївському, Носівському, Ніжинському, Ріпкинському, Городнянському районах.
У структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності найбільшу частку склали послуги у сфері інформації та телекомунікацій (36,8%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (35,6%).
За минулий рік одним мешканцем області було отримано, у середньому, послуг на суму 2681 грн. Найбільш активно надавали послуги підприємства обласного центру (7380 грн.), міст Ніжин (2766 грн.), Прилуки (2057 грн.) і Н.-Сіверський (1624 грн.), Щорського (2343 грн.) і Бобровицького (1082 грн.) районів. У той же час у чотирнадцяти районах області цей показник не досяг 500 грн.
Останні новини Чернігівщини

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць 17:05
Повномасштабний воєнний напад росії на суверенну територію України спонукає нас усіх визнати важливі життєві реалії з якими ми мирилися довгі роки.

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня 17:01
У червні починаються перевірки готовності внутрішньобудинкових систем централізованого теплопостачання до опалювального сезону.

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини 16:56
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Прилуцької окружної прокуратури Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав винним мешканця м. Прилуки в умисному зберіганні дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).
На Чернігівщині під час пожежі житлового будинку загинуло двоє дітей 16:46
25 травня о 04:29 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Іржавець Ічнянської територіальної громади Прилуцького району.

Ваучер на навчання для громадян 45+ 16:40
Війна змінює людей, їх долі, професії. Нерідко у зрілому віці знову доводиться сідати за парти, аби бути конкурентоспроможними на ринку праці. Державна служба зайнятості пропонує громадянам старше 45 років отримати ваучер на навчання.