Держфінінспекцією в Чернігівській області виявлено втрат на 266 тис.грн. в ДПТНЗ "Чернігівській професійний будівельний ліцей"
Фахівці Держфінінспекції в області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 266 тис. грн. під час ревізії державного професійно-технічного навчального закладу «Чернігівській професійний будівельний ліцей».
Зокрема, суб’єкти господарювання, у яких учні проходили виробничу практику, не переказали навчальному закладові 50% їхньої заробітної плати, через що ліцей недоотримав 106 тис.грн.
Окрім того, посадові особи закладу за рахунок коштів загального фонду оплатили комунальні послуги, що їх спожили мешканці гуртожитку, на що витрачено майже 90 тис.грн.
Також виявлено зайве нарахування і оплату додаткових відпусток працівникам та виплату зарплати сумісникам за невідпрацьований час, що призвело до незаконного витрачання 41 тис.грн.
За результатами контрольного заходу складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення, звільнено 2-х осіб із займаних посад, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.
Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.
Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівський області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.