Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 06:00:54

Розрахункова база виконана

13.12.2011   10:40Агенцiя

Від механізму стягнення податків залежить формування доходної частини бюджету, а це, як відомо, основна фінансова база держави. Саме податкова система сприяє постійним, стабільним і повноцінним надходженням коштів до бюджету.

Федір Уляненко

Федір Уляненко

Одним з першочергових завдань ринкової реформи в Україні є створення ефективної податкової системи, яка б забеспечувала розвиток народногосподарського комплексу країни, відповідним чином регулювала б економічні відносини.

Податки – це обов’язкові платежі юридичних та фізичних осіб до бюджету. За допомогою податків, пільг та санкцій держава стимулює технічний прогрес, збільшення робочих місць, капітальні вкладення та розширення виробництва тощо.

Позитивні тенденції розвитку економіки міста, застосування сучасних форм і методів податкового менеджменту, запровадження нових підходів у адмініструванні податків, а також налагодження партнерських відносин з платниками податків реалізувалися у збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

З початку 2011 р. податковою інспекцією міста Чернігова до бюджетів усіх рівнів зібрано 866,1 млн.грн.

Державний бюджет поповнився на 447,2 млн.грн. Розрахункова база виконана на 103,3 відс., додатково надійшло 14,3 млн.грн.

До загального фонду Державного бюджету надійшло 437,7 млн.грн. або 105,7 відс. доведених показників. Бюджет додатково отримав 23,5 млн.грн.

Бюджетоформуючими платежами Державного бюджету є податок на додану вартість, питома вага якого у загальних надходженнях становить 54,7 відс., податок на прибуток 33,1 відс. та акцизний збір 4,4 відс.

Доведені завдання місцевого бюджету виконано на 108,8 відс., зібрано 418,8 млн.грн., додатково забезпечено надходжень у сумі 33,9 млн.грн. Приріст до фактичних надходжень 2010 року склав 15 відс. або 54,6 млн.грн.

Доходи місцевого бюджету більше ніж на дві третини (а саме на 77,7 відс.) сформовані за рахунок податку на доходи фізичних осіб, якого надійшло 325,4 млн.грн. До відповідного періоду минулого року забезпечено приріст надходжень цього податку на 46,7 млн.грн. або 16,7 відс.

Сучасному суспільству потрібна результативність податкової системи, злагоджена робота та її кінцевий результат. Саме так працюють чернігівські податківці, й надалі працюватимуть над розширенням бази оподаткування та залученням додаткових резервів для забезпечення стабільних податкових надходжень.

Федір Уляненко, голова комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Чернігові, начальник ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини