Керівникам комунальних підприємств Ніжина можуть “урізати” зарплату
Переглянути контракти, угоди, а також виплати заробітних плат і премій усіх керівників усіх комунальних підприємств закликає в. о. міського голови Олег Кірсанов. “Зарплати, які отримують керівники КП удвічі, а то й утричі перевищують заробітні плати заступників міського голови”, каже Олег Володимирович.
Й додає, що, навіть, без премій плата, яку отримують керівники комунальних підприємств шикарна. Проте, суми зарплат не розголошує, мабуть, комерційна таємниця.
Але на найближчих засіданнях виконавчого комітету в. о. міського голови планує розглянути питання про розмір заробітних плат та щомісячних премій керівників комунальних структур. І хоче, щоб виконком рекомендував внести зміни до нових контрактів старих керівників і “урізати” суму заробітних плат.
http://www.uezd.com.ua/page/kerivnikam-komunalnix-pidpriyemstv-mozhut-urizati-zarplatu.html
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.