“Справжній Я” театру “23”
31 січня 2024 року Чернігівський обласний філармонійний центр представив пластичну драму аматорського театру “23” “Справжній Я” у постановці Тетяни Янко, хореограф — Павло Циклінський.
Сіра буденність ховає наше “справжнє Я”, вважають автори проєкту. “Шалений ритм життя стримує потік наших мрій та думок. Нас часто долають сумніви: чи точно ми там, де хочемо бути, чи насправді робимо те, що хочемо?”, — ці питання лейтмотивом звучать у пластичній постановці. Не без підстав драма починається зі слів: “Віру в себе люди ховають, бо справжніх себе ще досі не знають”.
Клоунеса, танцівник, співачка, письменник, модельєрка — кожен герой вистави мріє розкрити свій талант. І на цей талант чекають оточуючі. “Не ховай його від людей, світ чекає твоїх ідей”, — підкреслюють автори.
Розкрити свої таланти, звільнитися від страху і невпевненості в собі — цей посил втілили на сцені філармонійного центру митці театру “23”.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression