Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 12:34:05

«Нескорена Чернігівщина» вже в бібліотеках Чернігова

01.12.2022   20:49Агенцiя

Напередодні 31-ї річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.В. Короленка та Чернігівська міська комунальна централізована бібліотечна система отримали примірники книги «Нескорена Чернігівщина: реальні історії війни».

Її було презентовано в обласному центрі буквально п’ять днів тому. І ось з власної ініціативи творча група цього видання — журналісти чернігівського ЗМІ «Челайн» на чолі з Павлом Солодовником безоплатно передала його примірники до бібліотек міста.

«Нескорена Чернігівщина» складається з передмови про оборону Чернігівщини з 24 лютого до початку квітня 2022 року, яку підготував співробітник Українського інституту національної пам’яті, та 40 документальних розповідей-історій про злочини російських окупантів на Чернігівщині, героїчні вчинки, доблесть і відвагу воїнів Сил оборони, волонтерів, і навіть дітей.

Зібрані розповіді-історії в книзі підготовлені журналістами Іриною Осташко, Мариною Кирієнко, Таліною Тарасенко, Світланою Білоус, та Павлом Солодовником.

У виданні також представлено ціле зібрання якісних документальних світлин цього періоду. За кілька десятиліть вони стануть цінними, а може й унікальними джерелами про російсько-українську війну…  

Книга побачила світ за фінансової підтримки народного депутата України Бориса Приходька. Це важливе вкладання коштів для написання вітчизняного літопису російсько-української війни на регіональному рівні.

Вітаємо безоплатну передачу з власної ініціативи колективом «Челайн» примірників книг «Нескорена Чернігівщина» для бібліотек. Нехай цей вчинок стане прикладом для наслідування нашим авторам і видавництвам!

 

Сергій Горобець, Український інститут національної пам’яті

 

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression