Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 13:51:24

У Ніжині відбувся концерт творчої, незламної духом молоді

03.11.2022   15:23Агенцiя

Нещодавно в Ніжинському державному університеті відбувся благодійний концерт - «Творчість нескоренних». Це творчість студентів, молоді, тих хто виріс в Незалежній, вільній, самобутній Україні.

Нескорені - наші студенти, ті, хто палко чекає на Перемогу, ті, хто вступав до Ніжинського університету івчитися, творити і незабутньо проживати свої студентські роки.
Концерт, як і всі заходи цього навчального року, проходив під гаслом «НДУ для ЗСУ», вхід на концерт це був донат армії.
Загальну суму зборів Профком студентів та відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції оголосять наприкінці першого ряду заходів, а це значить, що на вас, шановні викладачі, співробітники та студенти, чекає ще не один сюрприз у вигляді культурно – масових заходів.
"Творчість нескоренних" відбувався за підтримки та сприяння ректора університету Самойленка О. Г.
Організаторами виступили Профком студентів на чолі з Іванюком С. О. разом з оновленим складом команди #naStile та відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції.
Такий концерт творчої незламної духом молоді- ще один доказ: вільних не звільняють! Світло душ не погасять, якшо є така молодь, якщо ми будемо триматися разом!
 

mynizhyn.com

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини