Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 13:21:01

В Державному архіві області відкрилась фотодокументальна виставка "Чернігівській губернії – 210 років. Чернігівській області – 80 років"

22.11.2012   10:02Агенцiя

У Державному архіві Чернігівської області (корпус № 1) розпочато експонування фотодокументальної виставки, присвяченої 80-річчю утворення Чернігівської області та 210-річчю створення Чернігівської губернії.

На виставці експонуються документи періоду діяльності Чернігівської губернії: копії Указу Сенату Російської імперії від 27 лютого 1802 року про заснування губерній Малоросійських: Чернігівської та Полтавської, протоколи Чернігівського губернського правління від 14 березня 1802 року та Чернігівського дворянського депутатського зібрання від 20 березня 1802 року про утворення Чернігівської та Полтавської губерній, статистичні відомості тощо та періоду діяльності області: копії документів та фотоматеріали, які відтворюють історію заснування Чернігівської області у жовтні 1932 року, фотоматеріали про тяжкі та героїчні роки Великої Вітчизняної війни, копії документів про економічний та культурний розвиток Чернігівської області, участь чернігівців у подіях, пов`язаних із здобуттям незалежності України, розвиток промисловості області, відбудову об`єктів історико-культурного значення, культурне життя нашого краю.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: за кошти міського бюджету придбали новий сучасний ультразвуковий апарат

Ніжин: за кошти міського бюджету придбали новий сучасний ультразвуковий апарат 13:08

7 травня міський голова Олександр Кодола з робочим візитом відвідали пологовий будинок.

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 12:55

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у міській раді зустрівся з ветеранським активом міста.

У Ніжинському районі готуються прийняти резервістів на навчання

У Ніжинському районі готуються прийняти резервістів на навчання 10:56

Днями заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк та керівник апарату ОДА Станіслав Робота провели нараду щодо організації та проведення навчальних зборів територіальної оборони Ніжинського району.

Обласна рада започаткувала роздільне сортування побутових відходів

Обласна рада започаткувала роздільне сортування побутових відходів 10:33

В адмінбудівлі обласного представницького органу впроваджується роздільне сортування сміття.

За тиждень викрито 31 порушення Правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень викрито 31 порушення Правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патруль 10:17

З 29 квітня по 6 травня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 31 порушення Правил рибальства. Так, складено п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 22 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).