Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 11:39:22

У Чернігові на наступний новорічний сезон планують розширити святкові локації та оновити ілюмінацію

12.01.2022   13:11Агенцiя

Роботу «Казкового містечка» на Красній площі Чернігова продовжили до 19 січня включно. А на наступний сезон планують розширити новорічні локації та оновити дизайн святкової ілюмінації, щоб Чернігів ще більше приваблював туристів. Таку пропозицію зробив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в міській раді 11 січня.

- Останні роки ми досить економно підходили до питання ілюмінації, і взагалі до влаштування святкової атмосфери на новорічні свята. Порівнюючи святкове оформлення та бюджети інших міст, на наступний сезон я просив би знайти можливість трошки збільшити фінансування на святкову ілюмінацію і якісь інші елементи для того, щоб краще та сучасніше зустрічати новорічні свята у нашому місті. І щоб Чернігів відповідав вигляду сучасного європейського міста. Життя є життя, і ми не можемо дуже сильно «провалюватися» по відношенню до інших міст, - зазначив міський голова.

Розробкою нової концепції новорічних святкувань на наступний період займатимуться в управлінні культури та туризму міської ради. Її представлення відбудеться вже навесні.

Закриття головної ялинки Чернігова та казкового містечка раніше планували на 16 січня. Проте, на прохання містян та враховуючи погодні умови, вирішили продовжити їх роботу, аби чернігівці та чернігівки змогли довше насолодитися святковою атмосферою у місті. Прибирати святкові локації на площі почнуть з 20 січня.
 

Прес-служба Чернігівської міської ради
Відеосюжет телеканалу «Дитинець»

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.