Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 жовтня, 22:14:59

Стартував Всеукраїнський конкурс "Місто України. Національний вибір". Голосуйте за Чернігів!

12.01.2022   08:45Агенцiя

В Україні стартувало голосування за вибір найпривабливішого і найбільш впізнаваного міста України у 2022 році. Участь в проєкті бере і місто Чернігів.

У проекті «Місто України – національний вибір» з усіх великих міст країни за допомогою інтернет-голосування належить вибрати місто, що володіє неповторним історичною та культурною спадщиною.
Мешканці Чернігова та області мають можливість проголосувати на сайті проєкту.

Підсумки голосування будуть підведені 30 грудня 2022 року о 13 годині за київським часом.
На даний час швидше організувалися прихильники Луцька та Павлограда.

Проєкт «Місто України – національний вибір» організований з метою підтримки національного розвитку і самосвідомості поколінь, збереження культурно-історичної спадщини української державності.

джерело

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини