Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 08:04:23

Сцену будинку культури у Новгороді-Сіверському обладнали сучасним освітленням

06.01.2022   15:55Агенцiя

Для освітлення сцени та глядацького залу міського будинку культури придбали нове обладнання. На сцені будинку культури триває перевірка нових прожекторів. Незабаром старе освітлення замінять на нові сучасні, економні та більш якісні світильники.

Інженер Новгород-Сіверського міського будинку культури Віталій Федунов розповів: «На сьогодні потужність споживання всього освітлення сцени, глядацької зали – 80 кіловат на годину. З цим сучасним обладнанням, світлодіодними LED-прожекторами ми можемо знизити потужність споживання до 20 кВт/год, а то й менше».

Віталій Федунов перевіряє роботу приборів. За їхньою допомогою можна зробити різнокольорове освітлення сцени, затемнення чи навпаки додати яскравості. Присутні й театральні ефекти.

Всім цим під час концертів, виступів та святкових заходів управлятиме спеціаліст за допомогою нового пульта керування освітленням. Він матиме змогу миттєво переключати з одного режиму освітлення на інший.

«Загалом нове обладнання обійшлося близько 30 тисяч гривень. Ще плануємо придбати динамічне світло з різними ефектами», – сказав начальник відділу культури і туризму Новгород-Сіверської міської ради Юрій Воробей.


Чернігівське РВ АМУ
Офіс реформ у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39

Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48

Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.

Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул 16:17

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.

У Чернігівській ОВА родинам полеглих захисників передали 67 посмертних нагород 15:36

Державні нагороди і відзнаки від військової частини отримали сім’ї полеглих оборонців.

На Чернігівщині передали військовим 10 генераторів від німецьких благодійників 14:52

У межах тристороннього меморандуму – між Чернігівською ОВА, Благодійним фондом «Help-Ua» та німецькою доброчинною організацією «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія» – передали одній із військових частин 10 генераторів.