Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 травня, 05:05:56

Відбулось перше богослужіння у гарнізонному храмі ПЦУ в селі Гончарівське, що на Чернігівщині

23.12.2021   09:11Агенцiя

Відбулась перша Літургія в гарнізонному храмі святого великомученика Юрія Переможця Православної Церкви України у селі Гончарівське Чернігівської області.

Літургію очолив капелан і священник ПЦУ Антон Панасенко.

Про це повідомляє Василь Чепурний у Фейсбуці.

Він зауважив, що це село є місцем базування Першої Сіверської танкової бригади ЗСУ. На молитві були присутні військовослужбовці.

Нагадаємо, священник ПЦУ Олексій Філюк став «Духовним наставником року». Також капелан ПЦУ організував понад 600 подарунків для дітей військовослужбовців.

Духовний фронт України

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини