“Українська душа”: мистецькі подарунки на свято Миколая
20 грудня 2021 року до свята Св. Миколая артисти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм двічі презентували свою святкову програму дітлахам.

Святий Миколай — зимовий чарівник, який завжди дарує диво. В українській традиції свято Миколая пов’язане не тільки з подарунками, а й з турботою.
Тому особливим був виступ чернігівських артистів перед вихованцями Городнянського ліцею. “Зараз у нашому ліцеї навчаються і живуть 184 дитини, - розповідає заступник директора закладу Ігор Кожем’яченко, - і для них мистецькі заходи проводяться регулярно”. Зазвичай під Новий рік вихованці ліцею приїздять подивитися програми філармонійного центру. Цьогоріч через карантинні обмеження це стало неможливо, тож артисти самі приїхали до дітей.
Казкові герої у виконанні артистів колективу концертних виконавців філармонійного центру привітали їх з початком різдвяно-новорічних свят і подарували неймовірну музичну історію у постановці Оксани Кравчук “Українська душа” — казку, в якій глядачі разом з персонажами шукали відповіді на питання, які допомагають зрозуміти, що таке справжня любов до Батьківщини і чому українська душа — завжди з тобою.
З розгадування веселих загадок та хороводу зі Святим Миколаєм розпочалася цього ж дня святкова програма філармонійного центру у готелі “ШишкіNN” у Снов’янці Чернігівського району. І згодом герої “Української душі”, неповторний талант виконавців полонили і маленьких глядачів, і їх батьків.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.