Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 18:53:03

У Ніжинському виші перший випуск професійних музикантів – громадян Китайської НР

13.12.2021   08:00Агенцiя

Декілька років поспіль в магістратурі Навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського за різними освітніми програмами навчаються здобувачі з Китайської Народної Республіки.

 

Навчально-науковий Інститут мистецтв імені Олександра Ростовського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя гостинно прийняв до своїх лав здобувачів магістерської освітньої програми 025 «Музичне мистецтво», які найближчими днями готуються виступити з власними творчими проєктами в межах фахової підсумкової атестації. В актовому залі Гоголівського корпусу проводяться останні репетиції, йде напружена підготовка концертних програм: уточнюються специфічні особливості інтерпретації музичних творів, затверджується сценічний імідж кожного виконавця.

Команда викладачів з фахових дисциплін забезпечила достойний рівень виконавської майстерності випускників: клас фаху та диригування народного артиста України, професора М. О. Шумського представляє Хун Веньцзє; клас фаху, концертмейстерства та камерного ансамблю кандидата педагогічних наук, доцента Л. В. Гусейнової представляє Ван Лівень; клас диригування кандидата педагогічних наук, доцента Т. В. Раструби та клас фаху викладача Л. В. Кавунника представляють здобувачі Лі Яньтун та Ці Іень.

В ансамблі з випускниками, як важливі учасники навчально-творчого процесу, виступають і концертмейстери, що супроводжують підготовку та реалізацію творчих проєктів: кандидат мистецтвознавства, доцент Т. В. Ляшенко, кандидат педагогічних наук, доцент О. М. Павленко та О. А. Синельникова.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.