Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 21:08:03

Парк природи «Беремицьке» став номінантом Ukraine Tourism Awards 2021.

11.12.2021   14:19Агенцiя

Парк природи «Беремицьке», що на Козелеччині, номінували на престижну всеукраїнську туристичну премію Ukraine Tourism Awards 2021.

Про це повідомив регіональний менеджер «Беремицького» Ростислав Полушвайко, інформує Високий Вал.

За його словами, унікальний природоохоронний об`єкт Чернігівщини презентують у новій номінації - «Найкращий природний парк».

«Заявку на участь ми подали на самому початку грудня. Наразі триває онлайн-голосування, в якому зможуть взяти усі мешканці України та області. Наша мета – привабити більше туристів, здобути перемогу і визнання. Парк заснований порівняно нещодавно, 4 роки тому, і для нас участь у такому заході є дуже важливою. Шанси на успіх є: «Беремицьке» багато хто називає одним з 5 туристичних магнітів Чернігівської області. Цього року його відвідали 28 тисяч туристів з усієї країни», – розповів Ростислав Полушвайко.

Конкуренцію «Беремицькому» складуть ще 8 номінантів. Зокрема такі знані, як національний природний парк «Синевир», дендрологічний «Софіївка», Карпатський біосферний заповідник та інші. Про те, хто стане переможцем, стане відомо 17 грудня під час церемонії нагородження. Її проведуть у Києві за присутності представників держави, експертів з туризму, кращих тревел-блогерів країни та зіркових гостей.

Організаторами премії є громадська спілка “Visit Ukraine” та Київська туристична асоціація, за підтримки Державного агентства розвитку туризму.

Нагадаємо, недержавний парк природи «Беремицьке» знаходиться на території Остерської громади. Його відкрили для відвідувачів 13 жовтня 2017 року. Серед «родзинок» - музей диких котів, міні-зоопарк, стайні, вольєри для лосів та оленів, будинок фотомисливця, яблунева алея, фестивальне поле.

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини