Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 01:51:37

Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму

09.12.2021   12:27Агенцiя

Команда Деснянської громади працює над розробкою проєкту розвитку туристичного потенціалу територій для отримання фінансування від Українського культурного фонду.

Про це розповіла Євгенія Кузнєцова, представниця Деснянської селищної ради.

«Ми маємо унікальний Міжрічинський регіональний ландшафтний парк, у якому є цікаві для туристів локації. Ми хочемо об’єднати 5 таких місць в громаді у єдиний туристичний маршрут, обладнати його, продумати яким чином можна монетизувати потік туристів», - наголосила Євгенія Кузнєцова.

Сьогодні команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Чернігівській області провела онлайн консультацію для фахівців громади. Говорили про підготовку проєктів для УКФ, вимоги та типові помилки, які роблять проєктанти.

Олександра Фадєєва, залучена експертка «U-LEAD з Європою», розповіла про вимоги фонду та проєкти за схожою тематикою.

«Варто звернути увагу на кількість локацій, які ви хочете пов’язати маршрутом, визначити кількість туристів, яких зможете залучити. Також необхідно продумати хто буде балансоутримувачем локацій, та за які кошти після проєкту буде все це функціонувати. На ці деталі звертають значну увагу оцінювачі», - розповіла Олександра Фадєєва.

Сьогодні грантовий сезон УКФ вже розпочався і збір проєктів триватиме до січня, а в окремих лотах до лютого 2022 року. Ось тут вся детальна інформація про лоти https://ucf.in.ua/news/01-11-2021

Громада має можливість разом із Олександрою Фадєєвою пропрацювати проєкт та якісно його підготувати до конкурсу. Людмила Чабак, радниця із децентралізації та місцевого самоврядування також долучилась до роботи та консультування.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.