Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 17:43:40

Чернігівському обласному історичному музею 125 років

27.11.2021   08:48Агенцiя

125 років виповнилося Чернігівському обласному історичному музею.

26 листопада, у приміщенні закладу за участі керівництва міста та області провели спецпогашення конверту та марки, приурочених до цієї визначної дати. У їхньому створенні взяли участь і працівники музею – вони відбирали експонати, які будуть зображені на конверті.

Загалом “Укрпошта” випустила 50 тисяч примірників цього конверту. Їх можна буде придбати вже з 27 листопада у всіх відділеннях підприємства. Процедура спецпогашення для Чернігова не нова, але такі унікальні конверти із зображеннями пам’яток нашого краю з’являються нечасто. Раніше на них потрапляли Катерининська церква та фортеця у Батурині.

На церемонію спецпогашення завітали і філателісти, аби поповнити свої колекції. Причому рідкістю є не сам конверт, а штемпель, яким проводять процедуру. Його відмітку можна отримати лише 26 листопада, безпосередньо в історичному музеї, або у поштовому відділенні навпроти філармонійного центру.

Чернігівський обласний історичний музей було засновано у 1896 році, а згодом колекціонер і меценат Василь Тарновський передав до закладу свою колекцію старожитностей. Тому нині музей і носить його ім’я.

ТРА Новий Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.