Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 19:50:13

Визначені переможці ХІI відкритого міського фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні «Поклик серця»

22.11.2021   17:50Агенцiя

У Чернігові, 30-31 жовтня відбувся відкритий міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні "Поклик серця". Який проходив у два етапи, спочатку 30 жовтня у приміщенні Чернігівської музичної школи № 1 імені Стефана Вільконського відбувся відбірковий етап.

Потім, 31 жовтня у приміщенні міського Палацу культури імені В'ячеслава Радченка пройшов гала-концерт, де і визначилися з переможцями. Це була достойна боротьба талановитих виконавців і щирих патріотів! Вітаємо всіх переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

ІІІ місце посіли:

  • Свириденко Вадим (Гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю, м. Чернігів) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Нуридінова Дарія (КЗМШ «Березнянська мистецька школа ім. Г. Г. Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Ребенок Леся (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 1 імені Стефана Вільконського») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Чучкалова Валерія (Зразкова естрадна студія «Дивоцвіт» Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Сивко Анастасія (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Фефелова Владислава (КЗ «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Горбатко Назар (Гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю, м. Чернігів) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Гультяєв Кирило (Приватна школа музики «DIEZ», м. Чернігів) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Сільський Микита (Зразкова естрадна студія «Дивоцвіт» Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Левада Віталій (м. Чернігів) - номінація «Місто моє Чернігів»;
  • Вокальний ансамбль «Лісові дзвіночки» (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20) - номінація «Ансамблі»;
  • Ансамбль «До-мі-сольки» (Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня № 25) - номінація «Ансамблі»;

ІІ місце посіли:

  • Лобур Олександра (Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня № 25) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Гарбуз Юлія (КЗ «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради Чернігівської області) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Падій Володимир (Ліцей № 15, м. Чернігів) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Волченко Давид (Вокальна студія «Art Viva» ККЗ «Центр культури і мистецтв» Чернігівської міської ради) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Влащик Софія (Чернігівський ліцей № 22) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Тимошенко Єлизавета (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 1 імені Стефана Вільконського») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Маховка Сергій (Ліцей № 15, м. Чернігів) - номінація «Авторська пісня»;
  • Рудь Софія (Приватна школа музики «DIEZ», м. Чернігів) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Калашник Алла (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 2 імені Євгена Богословського») - номінація «Авторська пісня»;
  • Друзенок Ангеліна (Чернігівський ліцей № 22) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Орлова Софія (КЗ «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Вокальний ансамбль «Цьомікі» (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20) - номінація «Ансамблі»;

І місце посіли:

  • Комісаренко Єлизавета (КЗ «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Здор Валерія (Зразкова естрадна студія «Дивоцвіт» Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Чуб Софія (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 1 імені Стефана Вільконського») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Лесь Єлизавета (КЗ «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Борисенко Евеліна (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 2 імені Євгена Богословського») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Герасимчук Роман (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 1 імені Стефана Вільконського») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Гайдай Софія (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 2 імені Євгена Богословського») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Москаленко Альона (Школа мистецтв при Чернігівському фаховому музичному коледжі ім. Л. М. Ревуцького) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Бойправ Олександр (м. Чернігів) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Савченко Софія (КЗ «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Зведена капела бандуристів «Надія» та інструментальний ансамбль «Прем`єра» (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 1 імені Стефана Вільконського», КЗПМО «Чернігівська музична школа № 2 імені Євгена Богословського») - номінація «Ансамблі»;
  • Гурт «Malvy» у складі Тетяни Якубець, Ірини Недобой, Аліни Друзь (Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Гончарівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (Гончарівська ТГ) - номінація «Ансамблі».

Володар Гран-Прі:

  • Ансамбль народної музики «Граймо» (ККЗ «Центр культури і мистецтв» Чернігівської міської ради) - номінація «Місто моє Чернігів».

За особистий внесок у патріотичне виховання молодого покоління та популяризацію української пісні Спеціальними дипломами (за рішенням журі) нагороджуються:

  • Купчина Інна (викладач Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20)Агієнко Оксана (викладач КЗМШ «Березнянська мистецька школа ім. Г. Г. Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області);
  • Капленок Юлія (викладач КЗ «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради Чернігівської області).

Церемонія вручення нагород і гала-концерт переможців будуть присвячені 30-річчю створення Збройних Сил України, а про дату, час і місце проведення буде повідомлено пізніше.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини