Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 09:24:58

"Школа у вишиванці" отримала статус національної архітектурної пам'ятки

15.11.2021   08:20Агенцiя

Це одна із 50 земських початкових шкіл, збудованих у ряді областей України, в т.ч. і у Чернігівській, за проєктом українського архітектора Опанаса Сластіона на поч. XX ст..

Знаходиться вона у с. Гнідинці нині Прилуцького району.

Днями будівлі присвоєно статус пам’ятки місцевого значення. Архітектурний стиль, в якому збудована школа – український модерн із яскравою національною характеристикою: зовнішнє оздоблення нагадує вишивку.

За матеріалами Нацради України з питаль телебачення і радіомовлення.

Останні новини Чернігівщини

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини