Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 19:14:12

Національний заповідник «Чернігів стародавній»: у жовтні рекордний показник — понад 40 тисяч відвідувачів

04.11.2021   08:24Агенцiя

У Чернігові осінній туристичний сезон в розпалі. У жовтні музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» оглянуло 40419 відвідувачів. Це рекордний показник у 2021 році.

Для порівняння: у вересні до нас завітало 31036 відвідувачів, у серпні — 30491, червні — 30146, липні — 21064, травні — 19473. На об’єктах заповідника у жовтні науковими співробітниками проведено 742 екскурсії, у вересні 686, серпні — 665, червні — 802, липні — 665, травні — 521.

Цього місяця чотири дні підряд були вихідними: 14 — 17 жовтня. Вони в основному і були «врожайними». Для прикладу: на Антонієвих печерах щодня було понад 1000 відвідувачів, черги екскурсантів з усіх куточків України. Не менше поціновувачів старовини було і на Валу, в Борисоглібському соборі та Колегіумі. До речі, туристичному буму сприяла і тепла осінь. Чернігівські парки красиві у будь-яку пору року, проте особливого колориту мальовничим краєвидам додавало різнобарвне осіннє вбрання природи.

З 30 жовтня на Чернігівщині «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Але, музейні об’єкти Національного заповідника «Чернігів стародавній» (Антонієві печери, Борисоглібський собор, Колегіум) приймають відвідувачів з дотриманням карантинних обмежень.

Телефони для замовлення екскурсій на території Валу: (0462) 645-964, 093 0369821, 098 7016641; Антонієві печери (0462) 643-189. Електронна пошта: oldcher@gmail.com. «Чернігів стародавній» в Instagram — https://www.instagram.com/zapovidnyk_oldchernihiv, Facebook — https://www.facebook.com/oldchernihiv, адреса веб-сайту «Чернігів стародавній»: https://oldchernihiv.com/

 «Чернігів стародавній»

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини