Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 листопада, 18:49:23

У Батурині пройшла всеукраїнська патріотична акція, присвячена Левку Лук’яненку

27.09.2021   13:38Агенцiя

У місті Батурині Чернігівської області пройшла Всеукраїнська національно-патріотична акція імені Левка Лук’яненка "Народжений бути вільним".

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на співзасновника ніжинської громадської організації "Дозір Крук" Максима Вертюка.

"Подібні акції, присвячені Левку Лук’яненку, ми вже двічі проводили в селі Хотів Київської області, де Герой України мешкав до кінця свого життєвого шляху. Та, оскільки він - уродженець Чернігівщини, третю вирішили тут. Виграли конкурс у Міністерстві молоді та спорту України й отримали фінансування. Планували приурочити захід до Дня незалежності України і дня народження Левка Григоровича (24 серпня), та через затримку в процедурних питаннях мусили його перенести", - розповів активіст.



За словами Вертюка, акція проходила з 23 по 26 вересня й зібрала понад 140 учасників і гостей із різних областей України - представників патріотичних об’єднань, громадських активістів, учасників АТО/ООС, учнівську молодь, молодих людей з активною життєвою позицією. Вони мали зустрічі з ветеранами українсько-російської війни (зокрема, політв’язнем Миколою Ляховичем), дізнавались більше про борців за незалежність України, переглядали документальний фільм, грали в історичну гру, слухали тематичні лекції та концерти відомих на передовій музикантів і співаків Христини Панасюк та Дениса Степаненка, ходили на екскурсію в Батуринську фортецю.
Читайте також: У Чернігові відкрили музей Левка Лук’яненка

Практичні заняття включали отримання знань і навичок з альпінізму, топографії, основ виживання та самозахисту, мінної безпеки, медицини та культури поводження зі зброєю.

Вертюк додав, що співорганізаторами акції, її гостями й помічниками у проведенні заходів були представники Українського інституту національної пам'яті, ГО "Братство АТО", громадські та політичні діячі.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини