Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 02:28:39

У Чернігові пройшов концерт в рамках проєкту “Український передзвін. Карильйон і бандура”

30.08.2021   22:39Агенцiя

ТРК “РАІ” реалізовує унікальний мистецький проєкт “Український передзвін. Карильйон і бандура”.

Відома в Україні карильйоністка Ірина Рябчун разом з квартетом бандуристок «Ґердан» під керівництвом Віолетти Дутчак представили дивовижне поєднання музичних інструментів – західноєвропейського карильйону та української бандури. Такі концерти відбуватимуться за підтримки Українського культурного фонду у десяти містах України.

Так, 28 серпня концерт відбувся в Національному заповіднику “Чернігів стародавній” у Катерининській церкві. Ірина Рябчун зіграла на величезному музичному інструменті.  Все це у рамках унікального проєкту «Український передзвін. Карильйон і бандура».

Концерт у Чернігові відбувався по особливому. Трепетно й чуйно зустрічала публіка артистів всеукраїнського проєкту. Програма концерту складалась із українських творів. Більшість із них написані спеціально для проєкту «Український передзвін. Карильйон  і бандура».

    “Концерт відбувся на одному диханні. Карильйон і бандура виглядали дуже велично на фоні Катерининської церкви. Задоволена й чернігівська публіка. І артисти також. Адже вони покидали площу Катерининської церкви під аплодисменти та крики “Браво”, – розповіла одна із співорганізаторів проєкту Олена Данилюк.

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.