Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 травня, 02:42:19

Визначені лауреати щорічного обласного конкурсу "Книга року"

03.07.2021   11:00Агенцiя

Журі, до складу якого увійшли письменники, громадські діячі, науковці та бібліотечні працівники, визначило лауреатів конкурсу "Книга року -2020".

На конкурс було подано 23 видання 22 авторів.

У номінації «Проза: романи і повісті»

1 місце – Валентина Мастєрова «Тобі скажу»
2 місце - Валентина Михайленко «Любов і демони»
2 місце - Сергій Горбенко «Пазли долі»
3 місце - Олексій Брик «Парадокси кохання»
3 місце - Сергій Дзюба «Справи детектива Самарцева. Ідеальний злочин. Пані кілер: Роман – серіал (бувальщини)»

У номінації «Проза: фантастика»
1 місце - Геннадій Обушний «Екст»
2 місце - Дельфіна Вербенс «Люта»

У номінації «Науково - популярні видання»
1 місце - Сергій Леп’явко «Чернігів: історія міста»
1 місце - Олександр Забарний «Ніжин – кам’яна квітка українського бароко»

У номінації «Наукові видання»
1 місце – Ганна Арсенич-Баран «Словник українсько-російських міжмовних омонімів»
1 місце - Григорій Самойленко «Микола Гоголь і Україна»

У номінації «Українознавчі дослідження»
1 місце - Микола Будлянський «Обереги рідного краю» і «Хатні обереги»
2 місце - Анатолій Семенцов «Писанки Чернігівщини»
 
У номінації «Поетичні збірки»
1 місце - Лариса Ткач «Мить життя»
2 місце - Ліна Ланська «Цілую твій поділ…»
2 місце - Василь Буденний «МИР ВАМ»
3 місце - Тетяна і Сергій Дзюби «Веселка на віях»
 
У номінації «Збірки поезії та прози»
1 місце - Сергій Дзюба «Моя Шахерезада»
2 місце - Михайло Сушко «Чи допливем…»
 
У номінації «Драматургія (сценарії, п’єси)»
1 місце - Анатолій Покришень «Беатріче Коцюбинського»
 
У номінації «Видання для дитячого читання»
У категорії «Література для середнього та старшого шкільного віку»
1 місце - Олена Терещенко «Симаргл на підвіконні: химерні історії»

У категорії «Література для молодшого шкільного віку»
1 місце - Олександр Штань «Прокидайтесь, діти, сонечку радіти»
2 місце - Людмила Шутько «Людинка з глечика: казки і оповідання. Казки з усього світу Ч. 2

Видавець року – Видавництво «Десна Поліграф», м. Чернігів

Церемонія нагородження лауреатів відбудеться у серпні 2021 року і буде приурочена до 30-річчя незалежності України.
Про дату і час проведення повідомимо додатково.

Чернігівська  міська ЦБС

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини