Хор ім. Д.Бортнянського — до Дня Святої Трійці
У День Святої Трійці Академічний камерний хор ім. Д.Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру під керівництвом Івана Богданова представив глядачам концертну програму, присвячену цьому християнському святу.
Концерт пройшов у Борисоглібському соборі на Чернігівському Валу — на найулюбленішому сценічному майданчику артистів хору.
Звертаючись до численних глядачів, як завітали на концерт, художній керівник та головний диригент колективу Іван Богданов зазначив: “Я дуже радий, що ви прийшли, щоб разом з нами розділити радість музикування, насолодитися кращими зразками української духовної музики”.
Свято Трійці, що відзначається на 50-й день після Великодня, - одне з найважливіших у християн східного обряду. Його пов’язують із зішестям Святого Духа на землю, як то провіщав Ісус, і є свідченням для християн триєдності Бога.
У концерті хору імені Бортнянського до Дня Святої Трійці прозвучали українські духовні твори класиків — зокрема, Миколи Леонтовича, Миколи Лисенка, Дмитра Бортнянського, Олександра Кошиця, Кирила Стеценка, а також сучасних авторів — Тетяни Яшвілі, Ганни Гаврилець.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression