Відкрилася персональна виставк Віктора Кошмала
В Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбулася презентація виставки світлин «Поетичний фотоживопис Віктора Кошмала».

У межах експозиції представлені 44 різножанрові фотографії знаного митця Придесення, жанрова палітра яких охоплює як пейзажі, анімалістику, міські краєвиди, так і портрети та макрозйомку.
Підтримати та побажати успіхів митцю прийшли перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш, заступник голови ОДА Олена Дума, депутат обласної ради Галина Синявська, багаторічні колеги-фотохудожники, члени міського фотоклубу «Прекрасне поруч», рідні, друзі та знайомі автора, поціновувачі його творів.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку у зловживанні впливом у сервісному центрі МВС 09:09
Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру.
«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини 08:56
Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.

17 вересня: цей день в Україні і світі 08:53
ДЕНЬ 1302 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1302 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді 15:23
З 25 по 29 вересня у столиці Іспанії відбудуться міжнародні спортивні змагання Strong Spirit’s Games. Українська національна збірна виступить на турнірі вдруге, і цього року до її складу увійшло одразу сім представників Чернігівщини.

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.