Незвичайна презентація
У Чернігові вперше із застосуванням “Скайпу” пройшла презентація книжки Людмили Студьонової “Право на безсмертя” – про розвідника, Героя Радянського Союзу Кузьму Гнідаша.
Через хворобу авторка не змогла прибути до обласної бібліотеки.
Зате завдяки Інтернету вона виступила перед учасниками презентації, відповіла на їхні запитання.
Колишні учасники партизанського руху на Чернігівщині поділилися враженнями від прочитаної книжки про мужнього воїна, який партизанив на Придесенні.
Усі відзначили великі старання авторки, яка роздобула цінні документи про розвідника з архівів Росії, України та ФРН.
На знімку: виступає Ірина Каганова.
http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=239732
Сергій Павленко
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.