Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 21:43:41

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького

14.05.2021   15:44Агенцiя

14 травня у Чернігівській ОДА відбулося вручення обласної щорічної Премії ім. Левка Ревуцького номінантам 2020 року.

Вдруге найкращі представники музичного мистецтва і просвітництва Чернігівщини відзначені цією престижною відзнакою за видатні досягнення у культурно-освітній діяльності.

Вітаючи лауреатів, заступниця голови облдержадміністрації Олена Дума зазначила, що з іменем Левка Ревуцького пов’язана ціла епоха розвитку української музики, створення  власної композиторської школи.

- В селі Іржавка на Ічнянщині відкритий музей-садиба Л.М. Ревуцького. Його іменем названий Чернігівський музичний коледж, Державна чоловіча капела, вулиця в Києві та музична школа в Прилуках, - зазначила Олена Дума.

В номінації «За видатні досягнення у сфері педагогічної та культурно-просвітницької діяльності» лауреатом Премії стала Луцька Валентина Леонідівна – завідуюча науково-методичним відділом Чернігівського обласного історичного музею ім. В.В.Тарновського.

В номінації «За видатні досягнення у сфері професійного виконавства та композиторської творчості» премією нагороджена Грицун Юлія Миколаївна – доцент кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Шевченка.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини