Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 09:48:46

Волонтери Чернігівщини втілили у життя проєкт "Перша Кобза Чернігівщини дітям та захисникам Донеччини!"

15.03.2021   13:40Агенцiя

Нещодавно делегація Чернігівщини відвідала схід України у межах реалізації благодійного проєкту «Перша Кобза Чернігівщини дітям та захисникам Донеччини!».

У перший день візиту народний артист України, всесвітньовідомий кобзар, виконавець українських народних творів Василь Нечепа, депутат Новгород-Сіверської районної ради Василь Малкович, заслужений працівник культури України Юрій Дзюбан та начальник відділу цивільно-військового співробітництва штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Руслан Мирошниченко побували в Маріуполі. Учасники просвітницької місії відвідали кафедральний храм святителя Петра (Могили) Православної церкви України, де разом із учасником бойових дій на Донбасі, Героєм України Володимиром Жемчуговим зустрілися із парафіянами та військовими. При цьому храмі нещодавно створили школу гри на бандурі. Тож Василь Малкович та Юрій Дзюбан передали бандуру з Чернігівщини для потреб юних музикантів.

Наступного дня учасники просвітницького проєкту вирушили до Волновахи, де побували у храмі святого Миколая Чудотворця, побудованому в пам'ять про загиблих 22 травня 2014 року бійців 51 окремої механізованої бригади (ОМБр). Після спілкування з прихожанами митці Чернігівщини подарували музичні та ліричні виступи присутнім на зустрічі.

Під час візиту волонтери також відвідали бійців, які проходять лікування у військовому шпиталі, поспілкувалися з військовими капеланами, влаштували камерний концерт в будинку Донецької Митрополії для військових та цивільного населення.

Музичні композиції у виконанні Василя Нечепи та ліричні виступи й вірші Юрія Дзюбана, які лунали в храмах Донеччини, були присвячені 207-й річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

На зворотному шляху делегація Чернігівщини відвідала Бієвецький музей-садибу Василя Симоненка на Полтавщині.

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини