Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 00:43:39

Філармонійний центр – військовослужбовцям

22.02.2021   09:31Агенцiя

Живий, емоційний відгук викликала яскрава, запальна, повна експресії і оптимізму концертна програма, яку 21 лютого обласний філармонійний центр подарував військовослужбовцям строкової служби 8 навчального Чернігівського центру Держспецтрансслужби (в/ч Т0500).

На концерті, що зібрав повну залу, прозвучали патріотичні та ліричні пісні у виконанні Марини Коваленко, Іванни Подольської, Яни Корольової, Олександра Лузана та В'ячеслава Мацвійка.

Як розповів заступник командира частини з морально-психологічного забезпечення підполковник Володимир Манойло, через запроваджені минулого року карантинні обмеження військовослужбовці на разі обмежені в можливості відвідувати концерти за межами місця проходження служби.

То ж нинішній виступ артистів перед солдатами на території військової частини був перший за весь час карантину. Від вдячних військовослужбовців та на згадку про шефський концерт Володимир Манойло вручив артистам почесну грамоту і, звичайно ж, квіти.

Прес-центр обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини