Прилуки: розпочала діяти виставка новорічних листівок
В читальній залі Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти розпочала діяти виставка паперових новорічних листівок минулих років.
На виставці представлено до 60 листівок, які принесли користувачі книгозбірні. Виставка інформує про історію виникнення листівок, вдосконалення їх дизайну в різних країнах світу та представляє різновиди сучасних вітальних листівок.
На виставці представлена листівка, яку створили бібліотекарі міста разом із книгою «Це серйозно» у 2006 році, коли брали участь у європейському проекті Модель-21. На цій листівці використано малюнок новорічної тематики Юлії Шамрай та колядка прилуцької поетеси Олени Шульги.
За інф. Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression