Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 03:22:29

22 та 23 грудня в Чернігівському драмтеатрі ім.Т.Г.Шевченка відбудеться прем'єра вистави "Саронська квітка, або Інша сторона гріха" за творами Лесі Українки

14.12.2020   08:24Агенцiя

Хоч і з перервами, спричиненими посиленням карантинних заходів, і з певними обмеженнями щодо кількості глядачів, 95-й театральний сезон на чернігівській сцені все-таки триває.

За першої ж можливості проводити показ вистав, творчий склад театру відновив репетиції нових вистав, прем’єрний показ яких передбачався протягом цього театрального сезону.

Отже, 22 і 23 грудня 2020 року на сцені Чернігівського академічного театру ім. Т.Г.Шевченка відбудеться презентація нової вистави «Саронська квітка, або Інша сторона гріха», поставленої молодим режисером Денисом Федєшовим за творами Лесі Українки «На полі крові» і «Йоганна, жінка Хусова», показ якої був запланований на 21 жовтня п.р. Бажаючих відвідати прем’єру просимо взяти до уваги, що квитки, продані на жовтневий показ вистави, залишаються дійсними, тому кількість глядацьких місць у вільному продажу на 22 грудня буде обмеженою. Але сподіваємось, усі зацікавлені ознайомитися з новою роботою творчого колективу театру матимуть можливість потрапити на її перегляд 22 чи 23 грудня о 18.30 год. на Білій сцені Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка.

Квитки на прем’єрні покази можна буде вже зараз придбати онлайн https://bit.ly/ticketsboxtheatre, а в касі театру 22 і 23 грудня 2020 року з 13.00 до 19.30 год.

Увага! Кількість місць обмежена, всього 50% заповнення Білої сцени: 65 місць.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини