Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 12:47:13

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти"

27.11.2020   12:32Агенцiя

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Конференція була організована у програмі ZOOM і приєдналися до неї 65 учасників із всієї області. Це не лише керівники бібліотек, а й керівники відділів культури ОТГ, заступники директорів та методисти.
 
Привітала всіх Інна Аліференко, директорка Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка та передала вітання учасникам конференції від директора департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Олександра Левочка. Після чого змістовно розкрила тему державної політики у бібліотечній галузі. Звернула увагу на програми розвитку бібліотечної сфери.
 
Актуальне питання "Законодавчий аспект роботи бібліотек в умовах карантину" розкрила Алла Мальована, заступниця директорки Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка. У період карантину особливо хвилює питання, на які постанови опиратися при організації роботи, які встановлені обмеження, чим регламентуються. Усі ці та інші питання були проаналізовані у законодавчій площині.
 
Серед запрошених до виступу долучилася Тамара Клюй, директорка Чернігівської обласної бібліотеки для дітей. Вона розповіла присутнім про планування роботи дитячих бібліотек в умовах карантину. Звернула увагу на методичні поради на сайті обласної дитячої бібліотеки, які допоможуть у плануванні.
 
Наступний виступ заступниці директорки Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва Ольги Костенко був присвячений стратегічному плануванню бібліотечної діяльності.
 
Традиційно перед звітним періодом бібліотек області Вікторія Примак, завідувачка науково-методичного відділу Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка, проаналізувала помилки попереднього звітного періоду, наголосила на формах звітності, розкрила основні питання щодо правильності оформлення звітів бібліотек області.
 
Катерина Райхіль, головна бібліотекарка науково-методичного відділу, ознайомила учасників з рекомендаціями щодо планування бібліотечної роботи на 2021 рік в умовах карантину, охопивши форми роботи, які можна застосувати під час дистанційної роботи з користувачами.
 
Найактивнішою частиною онлайн семінару був обмін досвідом "Кращі практики втілення креативних ідей". Олена Невжинська, директорка Менської публічної бібліотеки, розповіла про роботу публічної бібліотеки з оновленим простором та діяльність філіалів бібліотеки в умовах карантину. Директорка Носівської публічної бібліотеки Ярина Чухліб розповіла про туристично-краєзнавчий та видавничий проєкт, який бібліотека вже декілька років реалізує за підтримки місцевої влади. А головна бібліотекарка Прилуцької центральної міської бібліотеки ім. Л. Забашти Ніна Горбань донесла до слухачів масу креативних ідей, заходів в умовах карантину з досвіду роботи бібліотеки. Також учасники заходу ставили питання та обговорювали їх у чаті конференції, ділилися досвідом.
 
Обласна школа керівника, яка вперше проходила у форматі онлайн, виявилася дуже інформативною, розкрила багато питань подальшої роботи бібліотек в умовах карантину, збагатила учасників новими ідеями.

Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:38

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

Виплати, які з 1 липня 2025 року здійснюватиме Пенсійний фонд України 10:41

Із 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України отримав повноваження щодо виплати 39 видів державних соціальних допомог, соціальних стипендій, які раніше призначалися та виплачувалися органами соціального захисту населення.

На Чернігівщині суд виніс вирок організатору злочинної групи крадіїв, яка викрала майна на 1,4 млн грн 10:10

Розглянувши матеріали кримінального провадження щодо організатора злочинної групи, яка спеціалізувалася на крадіжках у великих та особливо великих розмірах, Чернігівський районний суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 7 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фахівці з психологічної допомоги опановують сучасні методики роботи з психотравмою в умовах війни 09:28

В обласному центрі стартував спеціалізований тренінг «Нейропсихологічна десенсибілізація у роботі з травмою війни» для фахівців з психологічної допомоги (психологів, психотерапевтів).