Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 11:07:42

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту "Клуб книгомандрівників"

27.11.2020   11:23Агенцiя

Гостем бібліотеки цього разу став відомий спортсмен, призер Чемпіонату світу з біатлону Андрій Дериземля.

Андрій Дериземля

Андрій Дериземля

Що може бути спільного між спортом та літературою? Андрій Дериземля розповів, що його захоплення біатлоном розпочалося саме з книги. Це була невелика книжка про знаменитого біатлоніста, чотирикратного олімпійського чемпіона Олександра Тихонова.  «Коли я прочитав цю книгу, то вирішив для себе, що буду займатися біатлоном. І стався такий дивний збіг, що саме тоді в нашому селищі відкрили секцію біатлону», – розповів Андрій Дериземля.

До читання майбутнього спортсмена ще з дитинства заохочував батько, а сам Андрій Дериземля тепер уже прищеплює любов до книги двом своїм дітям. «Дітям варто читати те, що їм цікаво, що їм подобається, тільки так може з’явитися любов до книги. Дуже потрібно читати дітям українською мовою, популяризувати наших авторів», – переконаний спортсмен.

Андрій Дериземля, як начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради підтримує молоді таланти не словом, а ділом. Так, він надав фінансову підтримку дитячій  літературній школі «Кошлатий Борушко», яку планують створити при бібліотеці ім. М. Коцюбинського. Також за підтримки Управління, за ініціативи ГО «Спілка 13 БТРО», проводиться конкурс дитячої  патріотичної творчості «Слава та гордість українського народу».

Чернігівська міська ЦБС
 

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.