Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 11:46:23

У філармонії презентували “Музичну палітру” для дітей. ВІДЕО

09.10.2012   10:48Агенцiя

У Чернігівському обласному філармонійному центрі презентували новий цикл концертних розвиваючо-розважальних програм для дітей „Музична палітра”.

На сцені актори розважають та навчають маленьких глядачів основам музичного мистецтва на прикладі відомих сучасних закордонних і українських музичних композицій.

“Музична палітра”– це спосіб казкового перевтілення вашої дитини в музичного фана. Цей проект допоможе розкрити дітям від 2-ох років скарби світового та вітчизняного музичного мистецтва, пробудить інтерес до самостійної творчої діяльності, розвитку уяви – стверджують його ініціатори.

ТРА "Новий Чернігів"

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

Рішення про формат навчання дітей в Чернігові має прийматися прозоро та в комунікації з батьками – наголосили в ОВА 10:47

Учора, за дорученням начальника ОВА В’ячеслава Чауса, його заступниця Жанна Шерстюк провела нараду з представниками Чернігівської міської ради, управління освіти та міської військової адміністрації.

Чернігівські спортсмени тріумфують на світовій арені! 10:25

З 11 до 12 жовтня у місті Берунь (Польща) відбувся Чемпіонат Світу з рукопашного бою, який зібрав учасників із 14 країн світу!

До уваги пасажирів! Тимчасові зміни в роботі маршрутів №1, 26 і 27 09:53

З 14 жовтня, у звʼязку з перекриттям вул. Самоквасова через ремонтні роботи, вносяться зміни до руху громадського транспорту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини