Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 08:07:52

Фінал щорічного фестивалю-конкурсу Чернігів The best-2020 відбувся в Міському палаці культури

05.10.2020   14:32Агенцiя

Щорічний багатожанровий фестиваль-конкурс талановитої молоді «Чернігів The best» став для Чернігова вже традиційним. Кожного року фінал конкурсу збирав учасників на Красній площі в День міста.

Але в 2020 у зв’язку з катастрофою українського літака на Харківщині та національним днем жалоби 26 вересня фінальний і гала-концери не відбулися.

Натомість фінал конкурсу провели 3 жовтня на сцені Міського палацу культури.

- Чернігів – це місто, в якому живуть дуже розумні й талановиті люди. І коли в 2012 році Владислав Атрошенко, ще не будучи міським головою, заснував «Чернігів The best», його мета була саме така: дати можливість молодим чернігівцям показати свої таланти і виступити на великій сцені. Ми пам’ятаємо, що кожного року на центральній площі, на великій сцені з професійним звуком і обладнанням виступають наші маленькі зірочки. Я думаю, що це допомагає їм розкривати свої таланти, ставати більш упевненими в собі, - Олександр Ломако.

У фестивалі взяли участь талановиті діти і молодь із багатьох куточків Чернігівщини, понад 2000 учасників. 25 фіналістів боролися за призовий фонд конкурсу. В цьому році він більше ніж зазвичай.

Призерами цьогорічного фестивалю стали такі колективи та виконавці:

IV місце між собою розділили:
    - студія сучасного естрадно-спортивного танцю «Реверанс» RVS kids
    - Рада та Роман Шостак
    - спортивний клуб «Чемпіонка»
    - гурт «Голос душі»
    - народний колектив естрадного танцю «Ярмарка»
    - Кириленко Вероніка
    - Коваленко Марина

ІІІ місце посіли:
    - дует Іващенко Катерини та Олександра Лузана

ІІ місце
    - народний колектив сучасного танцю «Парадокс»
    - зразкова спортивно-циркова студія «Тріумф»

Всі вони отримали пам‘ятні статуетки та премії.

А от І місце, головну премію та статус переможця здобув
- Народний художній колектив зразковий «Театр танцю «Слов‘яни»!

Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39

Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48

Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.

Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул 16:17

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.

У Чернігівській ОВА родинам полеглих захисників передали 67 посмертних нагород 15:36

Державні нагороди і відзнаки від військової частини отримали сім’ї полеглих оборонців.

На Чернігівщині передали військовим 10 генераторів від німецьких благодійників 14:52

У межах тристороннього меморандуму – між Чернігівською ОВА, Благодійним фондом «Help-Ua» та німецькою доброчинною організацією «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія» – передали одній із військових частин 10 генераторів.