Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування
Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.
Саме тут ви зможете знайти цікаву, корисну і пізнавальну інформацію для всієї родини, яка поповнюється кожного дня.
Для наших найменших читайликів буде цікавим пізнавально-розважальний проєкт «З днем народження, книго!», адже книги теж мають свої іменини, а ще зверніть увагу на конкурс «Подарунок літературному герою», який буде цікавим для всієї родини. Для батьків корисними будуть поради коли і як краще привчати малюка до книги і читання, переглянути цікавинки і погратися у рубриці «Граючись, читаємо разом із журналом «Колобочок».
Хоча усі школярі сьогодні на дистанційному навчанні, матеріали на сторінках нашого сайту допоможуть у виконанні домашніх завдань. Наприклад, твори Ліни Костенко, Максима Рильського можна прослухати у виконанні відомих людей.
Просимо звернути увагу на велику кількість блогів нашого сайту, адже саме там ви зможете знайти потрібну інформацію. Блог «Бібліотечний мікс» містить матеріали для вчителів початкової школи, які можуть безкоштовно отримати доступ до «Smart-кейсу вчителя», що містить 16 000 інтерактивних завдань з математики і української мови для 1-4 класів та інструменти для взаємодії з учнями. До речі, за декілька днів цю інформацію переглянули 7048 разів, і ми раді, що можемо допомогти вчителям.
Для всієї родини сьогодні з’явилася можливість більше часу проводити разом і, наприклад, пройти інтернет-квести з історії Чернігівщини. Більше дізнатися про рідний край ви зможете на блогах «Мій край – частинка України», «Чернігів Еко-library», бібліотека продовжує відкривати життєписи своїх земляків у видавничому проєкті «Роде красний, роде наш прекрасний». 36-й номер серії розповідає про Максима Гулого – видатного біохіміка, нашого земляка.
Тим, хто любить мандрувати у нагоді стануть інтернет-подорожі віртуальними музеями України і світу «Подорожуємо не виходячи з дому!». У блозі «Hello, Європа» ви дізнаєтесь багато корисного і цікавого про життя європейських країн, а ще про п’ять причин порадіти під час пандемії.
Поради колегам-бібліотекарям про роботу під час карантину дають методисти нашої бібліотеки у своєму блозі «Бібліотечна формула успіху».
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».