Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 09:07:18

"Кава з Ґалаґаном" в художньому музеї

30.01.2020   16:36Агенцiя

Традиційно, в четверту середу січня, у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся черговий проєкт «Кава з Ґалаґаном», який цього разу зібрав шанувальників сучасного мистецтва на зустріч з Луїджі Россі, виставка робіт якого якраз готується до відкриття у музеї.

Художник з Мальти, італієць за походженням, митець та просто непересічна особистість Луїджі Россі розказав, як роблять проєкти, пов'язані з сучасним мистецтвом та презентацією творів сучасного мистецтва в Європі, про своє особисте становлення як повноцінного митця та висловив свої думки стосовно мистецьких подій та тенденцій у сучасному світі.

Майже двогодинна розмова за чашечкою кави минула непомітно під невимушені веселі жарти та запитання зацікавлених відвідувачів.

Луїджі високо оцінив зустріч та висловив вдячність за організацію його виставки у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Під час розмови прозвучали сподівання на продовження спільних проєктів.

 

Чернігівський обласний художній музей

імені Григорія Галагана

Останні новини Чернігівщини

«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини 08:56

Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.

17 вересня: цей день в Україні і світі

17 вересня: цей день в Україні і світі 08:53

ДЕНЬ 1302 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1302 RUSSIAN AGRESSION

 Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді

Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді 15:23

З 25 по 29 вересня у столиці Іспанії відбудуться міжнародні спортивні змагання Strong Spirit’s Games. Українська національна збірна виступить на турнірі вдруге, і цього року до її складу увійшло одразу сім представників Чернігівщини.

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.