Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 01:19:32

Християнські громади Чернігівщини спільно відзначили Різдво. ВІДЕО

09.01.2020   12:20Агенцiя

«Христос народився! Славімо його!». Святковий захід під такою назвою спільно провели 8 січня в Обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм вісім християнських общин області.

Ініціатором його стала Рада церков і релігійних організацій Чернігівщини, яка діє при облдержадміністрації. За задумом організаторів, різдвяний концерт став початком циклу заходів, спрямованих на зміцнення духовних та моральних цінностей.

— В українському суспільстві благодійність та прагнення допомогти ближньому стає все більш поширеним, — зазначив у своєму вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван. — Люди усвідомлюють, що дбаючи лише про власні інтереси, не стануть по-справжньому щасливими, тож намагаються зробити кращим і добрішим світ навколо.

Андрій Подорван подякував керівникам релігійних громад області за співпрацю з облдержадміністрацією та організацію численних благодійних акцій. Заступник голови ОДА також висловив сподівання, що їхня діяльність і надалі буде спрямована на формування засад доброчинства, толерантності, підтримку сімейних цінностей та суспільної моралі.

Привітали присутніх у залі й керівники восьми християнських общин-учасників різдвяного концерту. Кожен з них наголосив, що різдвяні свята консолідують людей навколо ідей добра, щирості й милосердя.

Святкового настрою додавали виступи християнських аматорських колективів та артистів обласного філармонійного центру.

Відео Cheline TV

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини