Відбулася презентація поетичної збірки Світлани Камишної-Терещенко "Территория чувств"
У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулась презентація поетичної збірки Світлани Камишної-Терещенко "Территория чувств", що є завершальною частиною літературного триптиха під загальною назвою "Райдуга життя".

До триптиха ввійшли три книги: "Таємниці жіночої душі" проза українською, російською та англійською мовами; "Поезія душевних струн" друга книга україномовної поезії; "Территория чувств" третя книга поезії російською мовою.
На початку презентації Олексій Дербечев виконав на саксофоні музичну композицію "Історія кохання".
Ведуча заходу Наталія Утиро запросила на сцену авторку, яка розповіла присутнім історію написання літературного триптиха. Привітати пані Світлану з випуском збірки прийшли друзі, колеги та шанувальники її творчості.
Про плідну творчу співпрацю з пані Світланою розповіла Лариса Забара, талановита чернігівська композиторка, викладачка музичної школи ім. С. Вільконського № 1, Національного університету "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевченка. На вірші поетеси написано 12 пісень. Пані Лариса зарядила присутніх енергією та викликала позитивні емоції своїм музичним подарунком "Таємниці жіночої душі". Сергій Гончаренко і Катерина Іващенко також виконали пісні на вірші Світлани Камишної та музику Лариси Забари.
Колеги пані Світлани із громадської організації "SOROPTIMIST INTERNATIONAL" привітали авторку презентації чудовими квітами та прочитали вірші поетеси: "Есть цвета у радуги", "Наука успеха", "Беден тот, кто любовь не познал", "Я знаю точно: всі ми не святі", "Фешен-вечер".
Атмосфера літературного вечора була неперевершена, позитивні емоції набирали обертів з кожним віршем. Вже за традицією Світлана Камишна-Терещенко запросила на презентацію майстриню Валентину Смульську, яка представила вироби ручної роботи з лози, чудово прикрасила зал чарівними орхідеями.
Презентація мала успіх в аудиторії, краса поетичного слова променіла з кожного прочитаного вірша.
Останні новини Чернігівщини
Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27
Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.
Незаконно «утилізували» відходи, внаслідок чого забруднили понад 6 га земель на Ніжинщині – судитимуть трьох працівників підприємства 14:35
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох працівників приватного підприємства за фактом забруднення земель речовинами, відходами та іншими матеріалами, шкідливими для довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 239 КК України).
На Чернігівщині на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано 58 млнгрн 13:53
У поточному році вже 186мешканців Чернігівщини стали переможцямигрантової програми «Власна справа»урядового проєкту «єРобота»,яка діє з липня 2022 р. та яку адмініструє Державна служба зайнятості.
Постраждалі від обстрілів водії Чернігівщини можуть безоплатно відновити свої документи в сервісних центрах МВС: онлайн чи особисто 13:15
Жителі Чернігівщини, чиї водійські документи були втрачені або пошкоджені через бойові дії або обстріли, можуть відновити їх безоплатно в сервісних центрах МВС.
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту зброї та боєприпасів 12:13
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу Управління СБУ в Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури та силової підтримки роти поліції особливого призначення затримали 29-річного зловмисника, який налагодив збут вогнепальної зброї, ручних гранат та сотень боєприпасів в обласному центрі.