Про кіномережу Чернігівської області. ДОВІДКА
Упродовж 2011 р. в кіномережі області працювали 28 демонстраторів фільмів, які провели 4516 кіносеансів (523 – дитячі, 738 – пільгові).
На кіносеансах побували 84,0 тис. глядачів, у т.ч. 25,3 тис. дітей. За рік жителі області мали змогу побачити 360 фільмів, з яких 29,7% демонструвалися вперше.
Серед фільмів, які показувалися 52,2% – це продукція США, 25,8% – Росії.
Кількість кінострічок українського виробництва було продемонстровано у 2,3 раза більше.
На 1 кіносеанс у середньому припадало 19 глядачів, доход від реалізації квитків становив 802,0 тис.грн., що на 16,1% більше, ніж у 2010 р.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.